Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji
Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów
w okresie od 31.10.2015 r. do 01.11.2015 r.
W dniach 31.10.2015 r. i 01.11.2015 r. – autobusy kursują
jak w dni wolne od pracy z tym, że wszystkie kursy linii
nr 19 jadące w kierunku przystanku przy ul. Dobkiewicza
(Szpital) będą wykonywane z zajazdem pod Cmentarz Kruków.
Dodatkowo w dniach 31.10.2015 r. (sobota) i 01.11.2015 r.
(niedziela) uruchomione zostaną:
Kursy specjalne „KRUKÓW” które będą wykonywane
w godzinach od 8:15 do 17:45 z częstotliwością 30 minut trasą:
Cmentarz Kruków (u zbiegu z ul. Lubelską) – Kwiatkowskiego
– Ożarowska – Mickiewicza – Armii Krajowej – Koseły – Mickiewicza
– Zawichojska – Cmentarz Kruków (u zbiegu z ul. Lubelską).
Godziny odjazdów autobusu linii specjalnej „KRUKÓW”
z przystanków:
„Cmentarz Kruków”(ul. Kwiatkowskiego u zbiegu z ul. Lubelską):
8:15, 8:45, 9:15, 9:45, 10:15, 10:45, 11:15, 11:45, 12:15, 12:45,
13:15, 13:45, 14:15, 14:45, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45, 17:15 i 17:45.
Armii Krajowej Przychodnia:
8:24, 8:54, 9:24, 9:54, 10:24, 10:54, 11:24, 11:54, 12:24, 12:54, 13:24,
13:54, 14:24, 14:54, 15:24, 15:54, 16:24, 16:54, 17:24 i 17:54.
Mickiewicza Szkoła Nr 2: 8:28, 8:58, 9:28, 9:58, 10:28, 10:58,
11:28, 11:58, 12:28, 12:58, 13:28, 13:58, 14:28, 14:58, 15:28, 15:58,
16:28, 16:58, 17:28 i 17:58.
Informujemy, iż w dniach 31.10.2015 r. i 01.11.2015 r.
dla autobusu linii specjalnej „KRUKÓW” dodatkowy przystanek usytuowany
zostanie przy ul. Kwiatkowskiego (u zbiegu z ul. Lubelską).
|