A K T U A L N O Ś C I
kliknij i dowiedz się więcej


O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Informujemy, iż w dniach 27.05.2024 r. - 03.06.2024 r. testowany będzie na liniach komunikacji miejskiej obsługiwanych przez PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej autobus elektryczny marki KingLong.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 01.05.2024 r. do 05.05.2024 r.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Aby ułatwić mieszkańcom Sandomierza dotarcie do lokali wyborczych Decyzją Burmistrza Miasta Sandomierza - Organizatora publicznego transportu zbiorowego w dniu 21.04.2024 r. autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu będą kursowały jak w dni robocze.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Aby ułatwić mieszkańcom Sandomierza dotarcie do lokali wyborczych Decyzją Burmistrza Miasta Sandomierza - Organizatora publicznego transportu zbiorowego w dniu 07.04.2024 r. autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu będą kursowały jak w dni robocze.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje, iż w związku z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Sandomierza z dnia 28 marca 2024 roku w dniu wyborów samorządowych 07 kwietnia 2024 roku zbiorowa komunikacja miejska prowadzona przez Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu będzie bezpłatna dla wszystkich jej użytkowników.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 30.03.2024 r. do 01.04.2024 r.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 25 marca 2024 r. decyzją Organizatora publicznego transportu zbiorowego – Gminy Miejskiej w Sandomierzu zostaje wydłużona trasa obsługi linii komunikacyjnej nr 6 do m. Tarnobrzeg (os. Wielowieś).

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w dniu 09 lutego 2024 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały normalnie tj. jak w dni robocze (dni nauki szkolnej). Jednakże z uwagi na zaplanowane na w/w dzień zgromadzenie publiczne rolników decyzją Organizatora publicznego transportu zbiorowego – Gminy Miejskiej w Sandomierzu przewidziano dla n/w kursów linii nr 2 podwójną obsługę.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 01 lutego 2024 r. decyzją Organizatora publicznego transportu zbiorowego – Gminy Miejskiej w Sandomierzu zostaje uruchomiona nowa linia komunikacyjna nr 6.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 23.12.2023 r. do 07.01.2024 r.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z czasowym wyłączeniem z ruchu ul. Kochanowskiego (odcinek od skrzyżowania z ul. Obrońców Westerplatte do skrzyżowania z ul. Asnyka) w dniu 22 listopada 2023 r. w godzinach od 11:00 do 16:30 kursowanie autobusów komunikacji miejskiej linii nr 1 będzie się odbywało do i z dworca autobusowego przez ulicę Reymonta z pominięciem przystanków zlokalizowanych przy ul. Asnyka oraz Kochanowskiego (skrzyżowanie z ul. Obrońców Westerplatte).

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, o kursowaniu autobusów w dniach 31.10.2023 r. (wtorek) i 01.11.2023 r. (środa).

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Aby ułatwić Mieszkańcom Sandomierza dotarcie do lokali wyborczych decyzją Burmistrza Sandomierza - organizatora publicznego transportu zbiorowego w dniu 15 października 2023 r. autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu będą kursowały jak w dni robocze. Dodatkowo przejazdy komunikacji miejskiej będą tego dnia darmowe.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Informujemy, że Marcin Marzec Burmistrz Sandomierza oraz dr. Piotr Sołtyk Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. z okazji Międzynarodowego Dnia Zrównoważonego Transportu, ogłaszają w Sandomierzu „Weekend Zrównoważonego Transportu”.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z rozpoczęciem roku szkolnego od dnia 01.09.2023 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni robocze (dni nauki szkolnej).

Wszystkich uczniów, którzy lubią wygodę i chcą zaoszczędzić pieniądze, zachęcamy do zakupu biletów miesięcznych ulgowych w cenie 35,00 zł.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o uruchomieniu w dniu 15.08.2023 r. ośmiu specjalnych kursów bezpłatnych z okazji 85-lecia Prawobrzeżnego Sandomierza w Granicach Miasta - DOŻYNKI SANDOMIERSKIE.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 12.08.2023 r. do 15.08.2023 r.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o uruchomieniu w dniu 29.07.2023 r. czterech specjalnych kursów bezpłatnych z okazji 85-lecia Prawobrzeżnego Sandomierza w Granicach Miasta - Staropolskie żniwa.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 26.06.2023 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni robocze (ferie i wakacje szkolne).

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 29.04.2023 r. do 03.05.2023 r.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 08.04.2023 r. do 10.04.2023 r.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Informujemy Pasażerów, iż w dniach od 17.03.2023 r. do 28.04.2023 r. mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów Zakładu Komunikacji Miejskiej spowodowane planowanym wykonaniem nawierzchni bitumicznej na ul. Koseły w Sandomierzu.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż następuje zmiana adresu e-mail zkmsandomierz@op.pl na zkm@pgkim.sandomierz.pl.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż w związku z zakończeniem remontu ulicy Różanej i ulicy Wojska Polskiego od dnia 01 lutego 2023 r. następuje wznowienie kursowania na linii nr 1 i linii nr 5 ulicami Kochanowskiego i Asnyka.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w okresie od 30.01.2023 r. do 10.02.2023 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni robocze (ferie zimowe i wakacje szkolne).

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż w związku ze zmianą taryfy przewozowej w dniach 30 i 31 grudnia 2022 roku zakupu biletu w autobusie będzie można dokonać wyłącznie u kierowcy.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

W związku z Zarządzeniem Burmistrza Sandomierza z dnia 20 grudnia 2022 roku informujemy że w dniach 21 - 26 grudnia 2022 roku zbiorowa komunikacja miejska prowadzona przez Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu będzie bezpłatna dla wszystkich jej użytkowników.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 24.12.2022 r. do 08.01.2023 r.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 01.01.2023 r. następuje zmiana cen biletów za przejazdy autobusami komunikacji miejskiej.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w dniach od 31.10.2022 r. do 01.11.2022 r.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z remontem ul. Różanej (odcinek od skrzyżowania z ul. Harcerską do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego) oraz ul. Wojska Polskiego (odcinek od skrzyżowania z ul....

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z rozpoczęciem roku szkolnego od dnia 01.09.2022 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni robocze (dni nauki szkolnej).

Wszystkich uczniów, którzy lubią wygodę i chcą zaoszczędzić pieniądze, zachęcamy do zakupu biletów miesięcznych ulgowych w cenie 25,00 zł.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w dniu 15.08.2022 r.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Zachęcamy do przejazdów autobusami komunikacji miejskiej.

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów od dnia 27.06.2022 r.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w dniach 16.06.2022 r., 17.06.2022 r, 18.06.2022 r. oraz 19.06.2022 r.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje, iż w związku z organizacją Miejskiego Dnia Dziecka mieszkańcy naszego miasta mogą korzystać w dniu 04 czerwca 2022 r.
z bezpłatnych przejazdów autobusami linii nr 2 w godzinach od 11:00
do 19:00.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w dniach 30.04.2022 r., 01.05.2022 r, 02.05.2022 r. oraz 03.05.2022 r.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje, iż na podstawie Uchwały nr XLIX/479/2022 Rady Miasta Sandomierza z dnia 15 marca 2022 r. migranci wojenni posiadający obywatelstwo ukraińskie mogą korzystać w okresie od dnia 01 kwietnia 2022 r. do dnia 30 czerwca 2022 r. z bezpłatnych przejazdów autobusami komunikacji miejskiej w Sandomierzu.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w okresie od 17.01.2022 r. do 28.01.2022 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni robocze (ferie zimowe i wakacje szkolne).  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 24.12.2021 r.
do 09.01.2022 r
.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Marcin Marzec Burmistrz Miasta Sandomierz, Piotr Sołtyk Prezes PGKiM, Agnieszka Krasoń Kierownik Świetlicy Środowiskowej zapraszają do klimatycznych podróży Świątecznym Autobusem od 12 do 26 Grudnia 2021 roku.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej przypomina Pasażerom o funkcjonowaniu systemu dynamicznej informacji pasażerskiej działającego w oparciu o serwis internetowy „kiedyPrzyjedzie.pl”.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż z dniem 11.12.2021 r. część kursów linii nr 2 w dni robocze oraz linii nr 5 w dni wolne od pracy będzie obsługiwana do „Gór Pieprzowych” (Kamień Łukawski).  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 11.11.2021 r.
do 14.11.2021 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów,
iż w dniach:
- 30.10.2021 r. (sobota) autobusy kursują jak w soboty,
- 31.10.2021 r. (niedziela) i 01.11.2021 r. (poniedziałek) autobusy kursują jak w niedzielę i święta.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż w dniu 1 października 2021 r. uruchomiony został serwis internetowy „KiedyPrzyjedzie.pl” działający w oparciu systemu dynamicznej informacji pasażerskiej.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 01.09.2021 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni robocze (dni nauki szkolnej).  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z otwarciem ronda przy ul. Armii Krajowej / Mickiewicza od dnia 06.08.2021 r. przywrócone zostaje kursowanie autobusów komunikacji miejskiej zgodnie z trasami oraz rozkładem jazdy obowiązującym przed jego budową.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 28.06.2021 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni robocze (ferie i wakacje szkolne).  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów,
iż w związku z luzowaniem obostrzeń związanych z Covid-19, od dnia
06 czerwca 2021 r. limit dostępnych dla pasażerów miejsc w autobusach komunikacji miejskiej w Sandomierzu wynosi 75% liczby wszystkich miejsc.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 03.06.2021 r.
do 06.06.2021 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów,
iż na podstawie decyzji Rady Ministrów od dnia 15 maja 2021 r. limit dostępnych dla pasażerów miejsc w autobusach komunikacji miejskiej
w Sandomierzu wynosi 50% liczby wszystkich miejsc siedzących
i stojących.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w okresie od 01.05.2021 r. do 03.05.2021 r. autobusy będą kursowały jak w niedzielę i dni świąteczne.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych
.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z budową ronda u zbiegu ulic Mickiewicza i Armii Krajowej od dnia 16 marca 2021 r. kursowanie autobusów komunikacji miejskiej linii nr 2 oraz linii nr 4 będzie się odbywało (do odwołania) ulicami Cieśli i Maciejowskiego (w obydwu kierunkach) z pominięciem przystanków zlokalizowanych przy ul. Armii Krajowej (szkoła nr 4) oraz
ul. Mickiewicza (rondo Sybiraków).
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Zapraszamy do wspólnego świętowania tegorocznych Walentynek
w Sandomierzu. W ramach prowadzonej akcji będzie istniała możliwość przejazdu "Zakochanym Autobusem" wraz z muzyczną niespodzianką oraz tajemniczym kontrolerem biletów.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 24.12.2020 r. do 03.01.2021 r.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów ogłoszoną w piątkowe popołudnie dnia 30.10.2020 r. o zamknięciu cmentarzy w dniach 31.10.2020 r. - 02.11.2020 r., Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów,
iż na podstawie decyzji Rady Ministrów od dnia 17 października 2020 r. limit dostępnych dla pasażerów miejsc w autobusach komunikacji miejskiej w Sandomierzu wynosi 30 % liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej przypomina, iż w trakcie przejazdów autobusami komunikacji publicznej obowiązuje rządowy nakaz zasłaniania ust i nosa. Przy środkowych drzwiach wejściowych każdego
z naszych autobusów zostały zamieszczone informacje dotyczące limitu pasażerów mogących jednocześnie podróżować pojazdami komunikacji miejskiej.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż od dnia 01 października 2020 r. kurs linii nr 2 wykonywany w dni robocze o godz. 9:08 z przystanku Huta Szkła do Szpitala, będzie kursował przez ul. Flisaków oraz ul. Powiśle z pominięciem przystanków zlokalizowanych przy ul. Lwowskiej.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż z dniem 01 września 2020 r. wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż zgodnie z decyzją Organizatora, czyli Urzędu Miejskiego
w Sandomierzu od dnia 08.06.2020 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni robocze (ferie i wakacje szkolne) za wyjątkiem linii nr 1, której obsługa zostaje zawieszona do odwołania.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż na podstawie § 17 ustęp 1 punkt „2)” Rozporządzenia Rady Ministrów (Dz. U. z dnia 29 maja 2020 r. poz. 964) od dnia 01 czerwca 2020 r. limit dostępnych dla pasażerów miejsc w autobusach komunikacji miejskiej
w Sandomierzu wynosi 50 % liczby wszystkich miejsc siedzących
i stojących.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż zgodnie z decyzją Organizatora, czyli Urzędu Miejskiego w Sandomierzu od dnia 20.05.2020 r. (do odwołania) autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały w dni robocze w oparciu o rozkład jazdy obowiązujący
w soboty. Dodatkowo będzie obsługiwana linia nr 4 zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni nauki szkolnej.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż w dni robocze obowiązuje rozkład jazdy taki jak w soboty, dodatkowo zgodnie z zaleceniami Organizatora czyli Urzędu Miejskiego w Sandomierzu, od dnia
11.05.2020 r. (do odwołania) dublowane będą n/w kursy linii nr 2.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Informujemy, że zgodnie z zaleceniami organizatora komunikacji miejskiej, uruchomione zostaną dodatkowe kursy „bis” na linii nr 2:

- 07:05 Szpital – HSO od dnia 6 maja do odwołania x 1 bis.
- 06:29 HSO – Szpital od dnia 9 maja do odwołania x 1 bis
   w każdą sobotę i niedzielę.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Podążając za wytycznymi, które wprowadził w ostatnich dniach rząd informujemy, ze podjęto następujące kroki w celu zachowania najwyższej prewencji epidemiologicznej w miejskiej komunikacji: aby zmniejszyć liczbę pasażerów w najbardziej popularnych kursach i godzinach, podstawiany będzie drugi autobus, dotyczy linii nr 2: z HSO: 6.29, 13.50, 14.30 i ze Szpitala: 4.55..  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną zmianie ulega
od 17 marca do odwołania, organizacja komunikacji publicznej w Sandomierzu. Od poniedziałku do soboty, obowiązuje sobotni rozkład jazdy. Bez zmian pozostaje obsługa linii nr 4. W niedziele rozkład pozostaje bez zmian.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów oraz kierowców autobusów, jak również w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia koronawirusem, od dnia 12 marca 2020 r. wprowadzona została w autobusach ZKM strefa wydzielona.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie bożonarodzeniowym oraz noworocznym.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w dniach: 01.11.2019 r. (piątek) autobusy kursują jak w niedzielę i święta, 02.11.2019 r. (sobota) autobusy kursują jak w soboty, 03.11.2019 r. (niedziela) autobusy kursują jak w niedzielę i święta.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż z dniem 01 października 2019 r. wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

W związku z realizacją inwestycji polegającej na remoncie ulicy Mickiewicza (w rejonie Bramy Opatowskiej) informujemy, że z dniem
8 lipca 2019 r. Wykonawca robót budowlanych przewiduje wdrożenie tymczasowej organizacji ruchu drogowego.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z wyścigiem kolarskim, który odbędzie się na terenie m. Sandomierza w dniu 05 lipca 2019 r. i wyłączeniu z ruchu ulic: Żwirki i Wigury, Lwowska (most) oraz Trześniowska, wystąpią zakłócenia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej..  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z remontem ulic Cieśli oraz Maciejowskiego (wprowadzenie na w/w ulicach ruchu jednokierunkowego) kursowanie autobusów komunikacji miejskiej linii nr 1 obsługującej pasażerów
w kierunku dworca autobusowego
będzie się odbywało z pominięciem przystanków zlokalizowanych przy ul. Cieśli oraz ul. Maciejowskiego.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż dnia 21.06.2019 r. (piątek) autobusy będą kursowały jak w dni robocze, natomiast od poniedziałku 24.06.2019 r. będzie obowiązywał rozkład jak w ferie zimowe i wakacje szkolne.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z zakończeniem prac drogowych na ulicy Armii Krajowej wznawiamy z dniem 18.05.2019 r. kursowanie autobusów komunikacji miejskiej ulicami Koseły oraz Armii Krajowej.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z koniecznością wykonania prac drogowych
na ulicy Armii Krajowej (odcinek od skrzyżowania z ulicą Żółkiewskiego
do skrzyżowania z ul. Koseły) od dnia 16.05.2019 r. kursowanie autobusów komunikacji miejskiej będzie się odbywało w okresie prowadzenia w/w prac drogowych) z pominięciem wszystkich przystanków zlokalizowanych przy ul. Koseły.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie bożonarodzeniowym oraz noworocznym.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż w dniu 12.11.2018r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni nauki szkolnej.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu informuje, iż w dniu 09.11.2018 r. od godz. 20:00 nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu ul. Mickiewicza na odcinku od ul. Koseły do ul. T. Kościuszki.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w dniu 01.11.2018 r. autobusy linii nr 2 będą kursowały jak w niedzielę i dni świąteczne, z tym, że wszystkie kursy wykonywane z Huty Szkła w kierunku ul. Dobkiewicza (Szpital) będą się odbywały z zajazdem pod Cmentarz Kruków.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

W związku z planowanym od dnia 29.10.2018 r. remontem ul. Mickiewicza na odcinku od ul. Armii Krajowej do ronda „Sybiraka” niezależnie od tego, który pas ulicy zostanie w danym momencie remontowany, wyłączone z obsługi zostają wszystkie przystanki przy ul. Cieśli i ul. Maciejowskiego oraz przystanek przy ul. Mickiewicza (Maciejowskiego).  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

W związku z remontem ul. Mickiewicza i wyłączeniu od dnia 22.10.2018 r. drugiego pasa ruchu na ulicy Mickiewicza na odcinku od ul. Koseły do
ul. T. Kościuszki i wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego
(od ul. T. Kościuszki do ul. 11 Listopada) wyłączony zostaje z obsługi przystanek „Szkoła nr 2” oraz „Starostwo Powiatowe” (brak możliwości przejazdu do ul. Koseły, a następnie do ul. Armii Krajowej).
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

W związku z remontem ul. Mickiewicza na odcinku od ul. T. Kościuszki do ul. 11 Listopada wyłączony zostaje z obsługi przystanek „Starostwo Powiatowe”. Wobec powyższego autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej kursują z pominięciem w/w przystanku przez ul. Szkolną przy której zostaje usytuowany przystanek tymczasowy.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż od dnia 01.06.2018r. autobusy komunikacji miejskiej linii nr 4 będą obsługiwać Pasażerów korzystających z przystanków zlokalizowanych
w miejscowości Chwałki (okolice ul. Rolniczej).
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie 01.05.2018 r. – 06.05.2018 r.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w dniach od 12.02.2018 r. do 25.02.2018 r. obowiązuje rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej, jak w ferie zimowe i wakacje szkolne.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 06.01.2018 r. (sobota) następuje przyspieszenie odjazdju kursu linii nr 2 obsługiwanego w soboty, niedziele oraz dni świąteczne z przystanku Szpital w kierunku Huty Szkła z godziny 19:30 na godzinę 19:20.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie bożonarodzeniowym oraz noworocznym.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Kierowców Zakładu Komunikacji Miejskiej z okazji akcji "BEZPIECZNIE DO SZKOŁY" na ul. Flisaków "odwiedził" również Św. Mikołaj

Wszyscy okazali się profesjonalnymi i uczynnymi kierowcami za co otrzymali słodki upominek
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w dniu 01.11.2017 r. autobusy linii nr 2 będą kursowały jak w niedzielę i dni świąteczne, z tym, że wszystkie kursy wykonywane z Huty Szkła w kierunku ul. Dobkiewicza (Szpital) będą się odbywały z zajazdem pod Cmentarz Kruków.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż w związku z przywróceniem ruchu drogowego przez ul. Armii Krajowej autobusy komunikacji miejskiej kursują od godz. 15:30 dnia 14.09.2017 r. zgodnie z obowiązującym rozkładem.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż w związku
z wyłączeniem z ruchu ul. Armii Krajowej autobusy komunikacji miejskiej kursują od godz. 10:00 dnia 07.09.2017 r. następująco: Linia nr 1..
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o likwidacji dotychczasowego punktu sprzedaży biletów miesięcznych w sklepie „TABAK” znajdującym się przy ul. Mickiewicza 2.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o zawieszeniu n/w kursów w okresie wakacji szkolnych,
tj. w dniach 26.06.2017 r. - 31.08.2017 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie weekendu majowego, tj. w dniach
od 29.04.2017 r. do 03.05.2017 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, że od dnia 17.03.2017 r. wprowadza do sprzedaży nowy rodzaj biletów.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o ZAWIESZENIU n/w kursów w okresie ferii zimowych, tj. w dniach 30.01.2017 r. - 10.02.2017 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie od 24.12.2016 r. do 01.01.2017 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w dniu 01.11.2016 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 01.09.2016 r. zostają WZNOWIONE kursy: linii nr 0, linii nr 8,
linii nr 19
oraz kursy szkolne, które były zawieszone na okres
wakacji szkolnych.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. ogłasza wyniki konkursu zorganizowanego przez
Zakład Komunikacji Miejskiej pod nazwą "Miesięczny kupujesz - nagrody zyskujesz".
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o zawieszeniu n/w kursów w okresie wakacji szkolnych,
tj. w dniach: 27.06.2016 r. - 31.08.2016 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, że dnia 27.05.2016 r. (piątek) autobusy kursują jak w dni robocze poza dwoma kursami, które tego dnia nie będą obsługiwane.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie weekendu majowego, tj. w dniach
od 30.04.2016 r. do 03.05.2016 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. ogłasza konkurs jubileuszowy pod nazwą "Miesięczny kupujesz nagrody zyskujesz". Konkurs rusza od 1 lutego 2016 r.
Do wylosowania wiele atrakcyjnych nagród. Zapraszamy do udziału
w konkursie oraz zapoznania się z regulaminem.


 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o ZAWIESZENIU n/w kursów w okresie ferii zimowych, tj. w dniach 18.01.2016 r. - 29.01.2016 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie od 24.12.2015 r. do 03.01.2016 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 31.10.2015 r. do 01.11.2015 r.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej inforumuje Pasażerów, iż od dnia 5 października 2015 roku zostaje włączony do sieci komunikacyjnej Dworzec Autobusowy przy ulicy 11 Listopada.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 01.10.2015 r. zostają WZNOWIONE kursy linii nr 19, które były zawieszone na czas remontu ul. Ożarowskiej.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż od dnia 19.09.2015 r. (sobota) następuje przyśpieszenie odjazdu autobusów linii nr 19 na dwóch kursach w dni wolne od pracy:

1. Kurs z przystanku Szpital w kierunku Huty Szkła z godziny 18.05 na godzinę 18.00

2. Kurs z przystanku Huta Szkła w kierunku centrum Miasta z godziny 18.30 na godzinę 18.25
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 01.09.2015 r. zostają WZNOWIONE kursy linii nr 0 oraz linii nr 8, które były zawieszone na okres wakacji szkolnych.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż w związku z przedłużającym się remontem ulicy Ożarowskiej, kursowanie autobusów linii nr 19 będzie się odbywało do zakończenia prac objazdem przez ul. Mickiewicza i ul. Kwiatkowskiego, a tym samym z pominięciem zlokalizowanych przy ul. Ożarowskiej przystanków. W związku z powyższym mogą występować znaczne opóźnienia w kursowaniu autobusów linii nr 19, za które serdecznie przepraszamy.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o zawieszeniu n/w kursów w okresie wakacji szkolnych.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.  

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o ZAWIESZENIU n/w kursów w okresie ferii zimowych, tj. w dniach 16.02.2015 r. – 27.02.2015 r.
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

W wyniku losowania nagród rzeczowych dla uczestników konkursu pod nazwą „Z miesięcznym taniej” zorganizowanego przez Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu w dniu 20.01.2015 r. wylosowano kupony należące do.....  

 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie od 24.12.2014 r. do 06.01.2015 r.
 
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż w dniach od 08.11.2014 r.
do 11.11.2014 r.
autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak
w dni wolne od pracy. Dodatkowo w dniu 10.11.2014 r. (poniedziałek) będzie kursował autobus na linii nr 1.

 
   

Szanowni Wyborcy

więcej      

W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi zarządzonymi na dzień 16 listopada 2014 r. uprzejmie informuję, że uległ zmianie podział Miasta Sandomierza na obwody głosowania...  
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 01.11.2014 r. do 02.11.2014 r.  
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 01.09.2014 r. zostają WZNOWIONE kursy linii nr 0 oraz linii nr 8, które były zawieszone na okres wakacji szkolnych.  
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o zawieszeniu n/w kursów w okresie wakacji szkolnych, tj. w dniach: 30.06.2014 r. – 29.08.2014 r.
 
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż autobusy w dniach 19.06.2014 r. – 22.06.2014 r. będą kursowały jak w dni wolne od pracy.  
 

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż autobusy w okresie weekendu majowego tj. w dniach
01.05.2014 r. – 04.05.2014 r.
będą kursowały jak w dni wolne
od pracy.
 
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.
 
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o ZAWIESZENIU n/w kursów w okresie ferii zimowych tj. w dniach 03.02.2014 r. – 16.02.2014 r.  
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie
od 24.12.2013 r. do 01.01.2014 r.
 
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż w związku z planowaną przebudową przejazdu kolejowego u zbiegu ulicy Trześniowskiej i Lwowskiej w okresie od 14.11.2013 r.
(przez okres 6 dni z możliwością wydłużenia)
kursowanie autobusów linii nr 8 będzie się odbywało...
 
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 01.11.2013 r. do 03.11.2013 r.  
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż z dniem 01 września 2013 r. wprowadzono do rozkładów jazdy specjalne kody umożliwiające odczyt zakodowanej
(w postaci czarno-białych kwadratów) informacji.
 
   

O G Ł O S Z E N I E

więcej      

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 02.09.2013 r. zostają WZNOWIONE kursy linii nr 0 oraz linii nr 8, które były zawieszone na okres wakacji szkolnych.

Zakład Komunikacji Miejskiej
w Sandomierzu

 
   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o zawieszeniu kursów okresie wakacji szkolnych tj.
w dniach: 01.07.2013 r. – 30.08.2013 r.

więcej      

   
Linia nr 0 (przystanek „Mokoszyn Pętla”) – 6:35, 7:20, 14:50 i 15:25.
• Linia nr 0 (przystanek „Szpital”) – 6:40, 7:25, 7:55, 8:25, 8:55,
   9:25, 9:55, 10:25, 10:55, 11:25, 11:55, 12:25, 12:55, 13:25,
   13:55, 14:20 i 14:55.

Linia nr 8 (ul. Wielowiejska) – 7:27 i 13:30.
• Linia nr 8 (ul. Ożarowska) – 7:20, 8:00, 12:50 i14:05.
 
   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie weekendu majowego

więcej      

   
W dniach 01.05.2013 r. – 05.05.2013 r. autobusy będą kursowały
jak w dni wolne od pracy.
 
   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.

więcej      

   
30.03.2013 r. (Sobota) – autobusy kursują jak w dni wolne od pracy.
31.03.2013 r. (Niedziela) – kursują autobusy linii nr 19
01.04.2013 r. (Poniedziałek) – autobusy kursują jak w dni wolne
od pracy.
 
   

28.01.2013 r. został uruchomiony na okres próbny (do dnia 31 marca 2013 r.) kurs linii „S” o godzinie 13:45 z ul. Wojska Polskiego (Szkoła nr 1) do ul. Błonie.

więcej      

   
Trasa przejazdu autobusu linii „S”...  
   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu informuje Pasażerów o zawieszeniu n/w kursów w okresie ferii zimowych tj. w dniach 14.01.2013 r. – 25.01.2013 r.:

więcej      

   
Linia nr 0 (przystanek „Mokoszyn Pętla”) – 6:35, 7:20, 14:50 i 15:25.
Linia nr 0 (przystanek „Szpital”) – 6:40, 7:25, 7:55...
 
   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 24.12.2012 r. do 01.01.2013 r.

więcej      

   
Dnia 24.12.2012 r. – autobusy kursują jak w dni robocze
                              do godz. 17:00.
                              Po godz. 17:00 będą wykonywane kursy linii nr 19:

Dnia 25.12.2012 r. – kursują autobusy linii nr 19: ...

 
   

Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż od dnia 11.12.2012 r. następuje zmiana cen biletów za przejazdy autobusami komunikacji miejskiej:

więcej      

   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej informuje, iż od dnia 11.12.2012 r. następuje zmiana cen biletów za przejazdy autobusami komunikacji miejskiej:

- bilet jednorazowy normalny – 2,20 zł
- bilet jednorazowy ulgowy – 1,10 zł

 
   

Informacja o kursowaniu autobusów w okresie od 01.11.2012 r. do 04.11.2012 r.

więcej      

   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie od 01.11.2012 r. do 04.11.2012 r.
Dnia 01.11.2012 r.
– autobusy kursują jak w dni wolne od pracy z tym, że wszystkie kursy linii nr 19 będą wykonywane z zajazdem pod Cmentarz Kruków.

 
   

Od dnia 03.09.2012 r. kursy Linii nr „0” oraz Linii nr „8”, zostają WZNOWIONE

więcej      

   
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów  
   

Od dnia 17.07.2012 r. następuje zmiana ceny biletu jednorazowego ulgowego z kwoty 0,99 zł na kwotę 1,00 zł.

więcej      

   

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż od dnia 17.07.2012 r. następuje zmiana ceny biletu jednorazowego ulgowego z kwoty 0,99 zł na kwotę 1,00 zł.
Szczegółowe informacje dotyczące cen, oraz uprawnień do ulgowych
i bezpłatnych przejazdów zawiera „Wyciąg Z Zasad Ustalania Cen Za Przewóz Osób Środkami Komunikacji Miejskiej”, jak również są dostępne na stronie internetowej:

 
   

Od dnia 02.07.2012 r. do dnia 31.08.2012 r. zostają zawieszone n/w kursy autobusów:

więcej      

   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w okresie od dnia 02.07.2012 r. do dnia 31.08.2012 r. zostają zawieszone n/w kursy autobusów: Linii nr 0 (przystanek Mokoszyn Pętla), Linii nr 0 (przystanek Szpital), Linii nr 8 relacji: Ożarowska – Wielowiejska - Ożarowska

 
   

Dodatkowe kursy linii nr 0 których przystankiem początkowym
i końcowym będzie przystanek „Mokoszyn Pętla”.

więcej      

   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 07.05.2012 r. zostają uruchomione dodatkowe n/w kursy linii nr 0 których przystankiem początkowym i końcowym będzie przystanek „Mokoszyn Pętla”.

 
   

Zmiana kursowania autobusów w okresie weekendu majowego.

więcej      

   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie od 30.04.2012 r. do 06.05.2012 r.

 
   

Zmiana kursowania autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.

więcej      

   
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.
 
   

Od dnia 01.03.2012 r. nastąpi zmiana godzin odjazdów autobusów linii nr 19 relacji: Szpital – Miasto – Huta Szkła.

więcej      

   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 01.03.2012 r. nastąpi zmiana godzin odjazdów autobusów linii nr 19 relacji: Szpital – Miasto – Huta Szkła.

 
   

Zawieszone kursy Linii nr 0 relacji: Szpital – Miasto – Szpital

więcej      

   
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż od dnia 13.02.2012 r. do dnia 24.02.2012 r. (ferie zimowe)  
   

Akcja Promocyjna Myjni bezdotykowej „czysto.pl”

więcej      

   
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. organizuje w dniu 23.12.2011 r. od godziny 10:00 akcję promocyjną dla osób, które zdecydują się umyć swój samochód
w należącej do naszej Spółki myjni bezdotykowej.
 
   

OGŁOSZENIE o kursowaniu autobusów w okresie od 24.12.2011 r. do 01.01.2012 r.

więcej      

   
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 24.12.2011 r. do 01.01.2012 r.  
   

OGŁOSZENIE o kursowaniu autobusów w okresie od 29.10.2011 r. do 01.11.2011 r.

więcej      

   
Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu informuje pasażerów o kursowaniu autobusów w okresie od 29.10.2011 r. do 01.11.2011 r.
Dnia 29.10.2011 r. – autobusy kursują jak w dni wolne od pracy.
Dnia 30.10.2011 r. – autobusy kursują jak w dni wolne od pracy.
Dnia 31.10.2011 r. – autobusy kursują jak w dni robocze.
Dnia 01.11.2011 r. – autobusy będą kursowały jak w dni wolne od pracy z tym, że wszystkie kursy linii nr 19 będą wykonywane
z zajazdem pod Cmentarz Kruków.

Dodatkowo dniu 01.11.2011 r. uruchomione zostaną:
Kursy specjalne (KRUKÓW), które będą wykonywane w godzinach od 8:15 do 17:45 z częstotliwością 30 minut trasą: Cmentarz Kruków (u zbiegu z ul. Lubelską) – Kwiatkowskiego – Ożarowska – Mickiewicza – Armii Krajowej – Koseły – Mickiewicza – Zawichojska – Cmentarz Kruków (u zbiegu z ul. Lubelską).

 
   

OGŁOSZENIE dotyczące zmiany trasy linii nr 8

więcej      

   

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
w Sandomierzu informuje, iż od dnia 01.10.2011 r. autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej linii nr 8 będą kursowały na trasie:
Wielowiejska – Trześniowska – Lwowska – Flisaków Powiśle – Żwirki i Wigury – Zawichojska – Mickiewicza – Koseły – Armii Krajowej – Mickiewicza – Kwiatkowskiego – Ożarowska – Chwałki i z powrotem.
W związku z powyższym usytuowano dodatkowe przystanki przy
ul. Flisaków:

 
   

OGŁOSZENIE o Europejskim Dniu bez Samochodu

więcej      

   

PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. – Zakład Komunikacji Miejskiej informuje Pasażerów, iż w związku z organizacją w Sandomierzu „Europejskiego Dnia bez samochodu” oferujemy możliwość bezpłatnego przejazdu autobusami ZKM Sandomierz w dniu 22.09.2011 r. w godzinach 10:00 – 16:00

 
   

OGŁOSZENIE o wznowionych po przerwie wakacyjnej kursach.

więcej      

   
Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu informuje Pasażerów,
iż od dnia 01.09.2011 r. wznowione zostają po przerwie wakacyjnej
kursy autobusów Linia nr 0 oraz Linia nr 8.
 
   

OGŁOSZENIE o zmianie ceny biletu jednorazowego i przepisów.

więcej      

   

W związku z Uchwałą Rady Miasta Sandomierza z dnia 23 kwietnia 2011 r. nr VI/44/2011 podjętą w sprawie ustalenia cen za przewóz osób środkami komunikacji miejskiej Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu Sp. z o.o. informuje Pasażerów, iż od dnia 15.07.2011 r. następuje zmiana ceny biletu jednorazowego ulgowego z kwoty 1,00 zł na kwotę 0,99 zł.
Zmianie ulegają również przepisy dotyczące uprawnień Pasażerów do ulg i zwolnień w przejazdach środkami komunikacji miejskiej.

 
   

OGŁOSZENIE o kursowaniu autobusów od 23.06. do 26.06.2011r.

więcej     

   
Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu informuje Pasażerów,
iż w dniach od 23.06.2011 r. do 26.06.2011 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni wolne od pracy. Informujemy także, że w dniu 24.06.2011 r. zostają dodatkowo uruchomione kursy
Linii Nr 1.
 
   

OGŁOSZENIE o zawieszonych w okresie wakacyjnym kursach.

     więcej     

   
Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu informuje Pasażerów,
iż w dniach od 27.06.2011 r. do 31.08.2011 r. zostają zawieszone kursy wykonywane w dni robocze:
Linia nr 0, Linia nr 8
 
   

OGŁOSZENIE o kursowaniu autobusów od 30.04 do 03.05.2011 r.

więcej      

   
Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu informuje Pasażerów,
iż w dniach od 30.04.2011r. do 03.05.2011r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały jak w dni wolne od pracy.
 
   

OGŁOSZENIE o kursowaniu autobusów w okresie świątecznym

więcej      

   
Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie świątecznym.
23.04 -25.04.2011r.
 
   

Instrukcja korzystania z myjni przy wykorzystaniu
KLUCZY ELEKTRONICZNYCH

więcej      

Jeżeli cenisz wygodę i korzyści jakie wynikają z uproszczonego systemu płatności, to zgłoś się do siedziby PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o. przy ul. Przemysłowej 12. Kup KLUCZ ELEKTRONICZNY.

   

OGŁOSZENIE o zawieszonych kursach linii 0

więcej      

   
od dnia 31.01.2011 r. do dnia 11.02.2011 r. (ferie zimowe)
zawieszone zostają kursy Linii nr O relacji: Szpital – Miasto - Szpital
 

Nowa oferta przejazdów ważna od 20.01.2011 r.

więcej      

 
Bilet okresowy 15-dniowy
1. normalny 34,00 zł – koszt 1 przejazdu wynosi 1,35 zł
2. ulgowy 17,00 zł – koszt 1 przejazdu wynosi 0,67 zł
  

Ogłoszenie o kursowaniu autobusów w okresie świątecznym.

więcej     


PGKiM Sp. z o.o. - Zakład Komunikacji Miejskiej w Sandomierzu informuje Pasażerów
o kursowaniu autobusów w okresie świątecznym.
 

 

 
 
       
 

               copyright©ZKM