A K T U A L N O Ś C I
kliknij i dowiedz się więcejO G Ł O S Z E N I E

powrót    

 

W związku z planowanym od dnia 29.10.2018 r. remontem ul. Mickiewicza na odcinku od ul. Armii Krajowej do ronda „Sybiraka” niezależnie od tego, który pas ulicy zostanie w danym momencie remontowany, wyłączone z obsługi zostają wszystkie przystanki przy ul. Cieśli i ul. Maciejowskiego oraz przystanek przy ul. Mickiewicza (Maciejowskiego).

1. Linia nr 1 kursuje do i z dworca autobusowego przez ul. Mickiewicza i ul. Armii Krajowej (szkoła nr 4), a następnie zgodnie z dotychczasową trasą.

2. Linia nr 2 kursuje do i ze Szpitala począwszy od ul. Armii Krajowej (szkoła nr 4) przez ul. Wiejską oraz Frankowskiego aż do ul. Ożarowskiej.

3. Linia nr 4 kursuje do i z Chwałek począwszy od ul. Armii Krajowej (szkoła nr 4) przez ul. Wiejską oraz Frankowskiego aż do ul. Ożarowskiej.

W związku z powyższym przy ul. Frankowskiego (u zbiegu z ul. Ożarowską) zostanie usytuowany dodatkowy przystanek dla autobusów linii nr 2 i nr 4 kursujących w kierunku ulicy Armii Krajowej. Natomiast dla autobusów linii nr 1 kursujących z pominięciem ul. Maciejowskiego i ul. Cieśli wprowadza się do obsługi przystanki przy ul. Armii Krajowej (szkoła nr 4).

Jednocześnie informujemy, iż od godzin popołudniowych dnia 25.10.2018 r. przywracamy obsługę pasażerską na przystankach przy ulicy Mickiewicza „Starostwo Powiatowe”, „Szkoła nr 2” oraz jednostka wojskowa (w obydwu kierunkach).

Za wszelkie utrudnienia związane z powyższym serdecznie przepraszamy.


PGKiM w Sandomierzu Sp. z o.o.


 
 
       
 

               copyright©ZKM