Myjnia bezdotykowa 

         
   
         


     Zapraszamy posiadaczy samochodów do stałej współpracy w zakresie mycia zewnętrznego i odkurzania swoich pojazdów.
     Posiadamy w dyspozycji przy ul. Przemysłowej 12 w Sandomierzu dwustanowiskowy odkurzacz oraz sześciostanowiskową myjnię bezdotykową służącą do samodzielnego mycia samochodów o maksymalnej wysokości pojazdu wynoszącej 3,00 m.
     Dzięki zastosowaniu w naszej myjni nowoczesnych środków chemicznych w połączeniu z odpowiednią temperaturą wody i wysokim ciśnieniem gwarantujemy wysoką jakość pielęgnacji pojazdów „bez zarysowań”.
     Zastosowanie zmiękczonej i podgrzanej wody z woskiem (polimerem) nadaje mytym pojazdom natychmiastowy efekt połysku, a jednocześnie utrudnia ponowne ich brudzenie.
    Wykorzystując wszystkie dostępne 4 programy mycia w kolejności od 1 do 4 uruchamiane za pomocą monet o nominałach: 1, 2 i 5-cio złotowych uzyskać można zaskakujący efekt czystości pojazdu bez plam i zacieków.
     Swoją ofertę kierujemy także do Firm i podmiotów gospodarczych dla których proponujemy bezgotówkowe świadczenie usług z wykorzystaniem żetonów o nominałach: 2 i 5 złotych, które można nabyć w naszym Przedsiębiorstwie na podstawie wystawionej przez nas faktury VAT. Proponujemy atrakcyjne rabaty jak również korzystne warunki płatności.
     Kierując się zasadą, iż lśniące auto jest doskonałą wizytówką właściciela zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów do korzystania z naszej myjni czynnej codziennie 24h/dobę.
 


Wszelkich informacji w przedmiotowej sprawie można uzyskać pod numerem
tel. 15 832-36-79, 832-23-26, 832-28-44/ wew. 122 lub 123

 

Zapraszamy do stałej współpracy

 
 
       
 

               copyright©ZKM